ŻYWY RÓŻANIEC POWOŁANIOWY 

dziesiątka za Karmel mail tel.

Inicjatywa, która powstała w Roku Jubileuszu 100. rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie oraz  300. rocznicy koronacji Jasnogórskiego Obrazu, ma na celu codzienną modlitwę dziesiątką różańca świętego w intencji powołań do naszego Zakonu Karmelitańskiego, w szczególności do naszej Warszawskiej Prowincji Karmelitów i Karmelitanek Bosych.

Imiona i nazwiska wszystkich osób zgłaszających się do Róży Powołaniowej, zostają wpisane do Księgi Przyjaciół Karmelu, a w dowód wdzięczności w każdym miesiącu jest odprawiana Eucharystia w intencji wszystkich Członków danej Róży. Za każdą Różę jest celebrowana co miesiąc osobna Msza święta.

Czekamy na chętnych, którzy codziennie będą się modlić dziesiątką Różańca świętego oraz krótką modlitwą, zamieszczoną poniżej. Każda zgłoszona osoba otrzymuje „pakiet powitalny”, dlatego ważne jest, by podać swoje miejsce zamieszkania. Zmiana tajemnic Różańca odbywa się samodzielnie w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w szczególny dzień modlitw o powołania. Osoba z pierwszą tajemnicą odmawia także modlitwy wstępne, tj. Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.

Niech tajemnice Różańca świętego przemieniają życie osób, zapisujących się do Żywego Różańca Powołaniowego, a modlitwa, którą wznoszą do nieba, przyczynia się do wzrostu nowych i świętych powołań do Zakonu Braci i Sióstr Bosych Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Wielkie „Bóg zapłać” wszystkim, którym leży na sercu sprawa powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Oby było nas jak najwięcej! Chwała Panu i Niepokalanej!

błogosławię

o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego (Piskorz) OCD, 
duszpasterz powołań i młodzieży
Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych

 

 RozaOgloszenie2

Trwają zapisy do XIII Róży Powołaniowej.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: powolania@karmelicibosi.pl
lub pod numerem tel. 515 544 378. 

 

 

 

 

 

 

Pakiet za dobrowolną ofiarę: Różaniec drewniany + solniczka z solą egzorcyzmowaną + ulotki

Pakiet
Pakiet

Potrzeba wytężonej modlitwy, także o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Nasz Ośrodek Powołań chce zaproponować do nabycia za dobrowolną ofiarę pakiet, w którym znajdzie się: pobłogosławiony drewniany różaniec (różne kolory) i sól egzorcyzmowaną w solniczce, którą widać na załączonym zdjęciu. Są także dołączone ulotki:

1. Bicz na szatana – z tekstem objaśniającym, modlitwą Zdrowaś Maryjo w języku łacińskim oraz cytatami Świętych na temat ważności tej modlitwy.

2. Nowenna pompejańska – historia powstania, jak odmawiać, tabelka do wypełniania przy codziennym odmawianiu.

Jeśli ktoś pragnie otrzymać taki pakiet, proszony jest o podanie swoich danych adresowych na maila: powolania@karmelicibosi.pl  albo w przekazie bankowym.

Ofiary na cele Ośrodka Powołań i Młodzieży proszę wpłacać na konto:
Warszawska Prowincja Karmelitów Bosych, ul. Racławicka 31, 02-601 Warszawa
Bank BGŻ BNP Paribas nr konta: 80 1600 1127 1848 8772 2000 0020
z dopiskiem: ofiara – pakiet. 

Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu bitwy (sługa Boża s. Łucja OCD).

 

Roza01

Roza02Roza03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roza04

Roza05

Roza06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roza07

Roza08

Roza09

 

 

 

 

 

 

Roza10

 

Roza11

 

 

modlitwa o powołania obrazek